January 25, 2020

October 9, 2019

Please reload

Recent Posts

Dokonalá exotika pre náročných, no stále sa super ceny... taká je Malajzia!

January 25, 2020

1/10
Please reload

Featured Posts

I love Madden!

September 30, 2015

Do Maddeniek som sa zamilovala pred pár rokmi v New Yorku. Natrafila som na obchodík, z ktorého sa mi ani odísť nechcelo. Jasné, že som tam aj nejaké tie doláče oplieskala :) Lebo Madden robí strašne krásne topánky. Dámske a, mimochodom, aj pánske ;-) A tiež kabelky. 

Aký je príbeh Steva Maddena? 

Najmladší z troch bratov, Steve, založil svoju spoločnosť pred 25 rokmi s kapitálom len 1100 dolárov. Topánky dokonca predával z kufra svojho auta. Postupne sa mu však biznis rozbehol natoľko, že si mohol dovoliť otvoriť prvú kamennú predajňu. A dnes ich má len v Spojených štátoch vyše 100 a ďalších takmer 200 po celom svete. V roku 2012 firma dosiahla príjem neuveriteľných 1,23 miliardy dolárov a stále rastie! Získala tiež niekoľko vplyvných ocenení "Brand of the Year" či "Footwear Company of the Year". Spoločnosť má niekoľko divízií zameraných na konkrétne skupiny zákazníkov, napríklad Madden Girl, Steven, Steve Madden Men’s či Stevies. A ako je teraz veľmi trendy, aj Madden povolal na spoluprácu celebrity. Svoje kolekcie pre Maddena už mali tú česť navrhnúť sestry Olsenové, Iggy Azalea a najnovšie aj raper Ja Rule, ktorého kolekcia pánskych tenisiek Maven x Madden je v predaji práve v týchto dňoch. A medzi hrdé celebritné nositeľky značky Steve Madden patrí aj taká Miley Cyrus, Katy Perry, Rihanna, Lady Gaga, Taylor Swift, ale aj moja obľúbená Kate Moss, módna ikona Olivia Palermo či modelky Kendall Jenner, Heidi Klum a mnoho mnoho iných. 

 

Ani ja na topánky od Maddena nedám dopustiť… aj keď je pravda, že nie vždy sa v tých hriešnych opätkoch dá prechádzať úplne bez ujmy :) Čo to som sa v nich už nabalansovala, pri preberaní ceny SOZA pred 2 rokmi som si ani ďakovnú reč nepripravila, lebo mi celý čas šlo hlavou len "nespadni, nezakopni, nespadni, nezakopni…" Mimochodom, z tejto akcie mám na všetkých fotkách postoj kačky, naširoko, lebo udržiavam rovnováhu :) A áno, aj pád v 12+ cm opätkoch už mám za sebou. Ale na druhej strane, v čiernych semišových lodičkách som dokázala pretancovať celú bujarú silvestrovskú noc v Las Vegas, aj keď som sa pôvodne bála, či ich po polnoci radšej niekde popoluškovsky nestratím. Nemusela som, také sú pohodlné. Aaaach ten pocit, keď si obujete krásne topánočky na vysokom opätku… tomu stále neviem odolať! 

 

Steve Madden Women's Stellth Pump

 

Steve Madden Milyah Women's Shoes, Yellow snake

 

Black Steve Madden Grommit Heels

 

Steve Madden Cuff Metal Plate Toe Post Sandals, Black/Gold

 

Fringy Steve Madden High Heel Fringe Pump blue

 

Steve Madden Rock n Roll Open-Toe Booties

 

Steve Madden Varcityy black

Aká škoda, že u nás zatiaľ predajňa Steve Madden nie je. Ale párkrát som si všimla Maddenky v ponuke na slovenskom e-shope fashiondays.sk a to dokonca v zľavách ;-) Všeobecne sú však topánky od Maddena cenovo celkom dostupné, čo si všímam, pohybujú sa v sumách okolo 100-130 eur, samozrejme, závisí od typu. Sandále bez opätkov zoženiete aj lacnejšie. Tak pre každý prípad, ak som vás inšpirovala, prikladám aj oficiálny e-shop: stevemadden.com.

 

 

Foto - Mona Zázrivcová (thx bejb)

Nohy a Maddenky - moje :)

 

TraFaM

tags:

Please reload